Protetika

 • Štýlové aj zdravé sandále z PROTETIKY

  15.06.2021 Zdravé obúvanie

  Sandále PROTETIKA z kolekcie Lifestyle neprinášajú len relax a zdravie pre Vaše nohy, ale aj vietor do Vášho šatníka. Krásne farby letnej kolekcie - ligotavá malinová, alebo parížska modrá upútajú, ale zároveň pasujú ku každému outfitu. Novinkou je dizajn sandálov s pätovým remienkom prispôsobený tvaru nohy. Tento športovo elegantný vzhľad má detský Model PROTETIKA T 99 a dámsky model VERA. Obstarajte si pár štýlových a zdravých sandál PROTETIKA a celé leto sa nemusíte prezuť.

  Čítajte viac

 • VLASTNÝ VÝVOJ VÝROBKOV

  18.05.2021 Rady odborníkov

  PROTETIKA má špecializované Oddelenie rozvoja a technológie výroby, kde vznikajú produkty z prvotného náčrtu až po finálny výrobok. Ponúkame rozhovor s dizajnérskym tímom PROTETIKA o vzniku modelu MEGGIE na diagnózu Hallux Valgus.

  Čítajte viac

 • ORTOPEDICKÁ TRADÍCIA

  16.05.2021 Rady odborníkov

  Spoločnosť PROTETIKA má skoro 100 ročnú históriu vo výrobe a distribúcii zdravotníckych pomôcok a obuvi. Dlhá ortopedická tradícia zaručuje, že individuálna ortopedická obuv z PROTETIKY má vysoký štandard kvality, komfortu, ochrany a odolnosti pre svojho užívateľa.

  Čítajte viac

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.