Protetika

01.12.2018 Zdravé obúvanie

Vianočný darček 21.storočia

V čase keď už máme skoro všetko, je čoraz ťažšie nájsť vec, po ktorej túžia naši blízki. Vlastným deťom ešte vieme vybrať darček, ale čo ostatní? Nelámte si hlavu, je tu vianočný SUPERDAR – poukážka PROTETIKA!

Vianočný darček 21.storočia

Darčeková poukážka dáva obdarovanému možnosť vybrať si to, čo ho poteší najviac. Môže si vec vyskúšať a keďže platnosť poukážky je zvyčajne 1 rok, jeho kúpu môže načasovať na sezónu, ktorá sa mu hodí. Dáva obdarovanému možnosť aspoň chvíľu nakupovať bez peňazí, a to je nad všetky výhody svetaJ

Darčeková poukážka PROTETIKA umožní nákup širokého spektra kvalitnej obuvi a produktov pre zdravie v 26 predajniach PROTETIKA na Slovensku. A ponuka je pre všetky vekové kategórie. Vnučke sa zídu kvalitné topánočky so zdravotnými prvkami určite viac ako ďalší  plyšák, svokrovcom zas ulahodíte najširším sortimentom zdravotníckych a ortopedických pomôcok na Slovensku. Zaručujeme Vám že všetci, naozaj všetci si na jar radi prídu vybrať štýlové farebné „korkáče“ z pravej kože – alias rehabilitačné sandále PROTETIKA, pretože to bude hit leta 2019.

A ešte niečo je dôležité– nekúpite žiadnu zbytočnú vec, ktorú nikto nevyužije - a to je super správa pre našu planétu. Ostáva nám len zaželať šťastné a pokojné Vianoce s Vašimi blízkymi.

Darčekové poukážky PROTETIKA v cene 20 a 30 EUR dostanete TU: pobočky Protetika

Ďakujeme za Vašu priazeň, PROTETIKA Team.

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.