Protetika

9.12.2019 Zdravé obúvanie

PROTETIKA priniesla do obchodných centier ZDRAVÉ OBÚVANIE

Cez víkend otvorila PROTETIKA novú predajňu obuvi v obchodnom centre EUROPA v Banskej Bystrici. Je to už tretia prevádzka v ktorej prináša do obchodných centier spojenie trendového dizajnu a zdravého obúvania pre celú rodinu.

PROTETIKA priniesla do obchodných centier  ZDRAVÉ OBÚVANIE

Ponuka PROTETIKY v obchodných centrách je unikátna a na Slovensku nemá alternatívu. Takmer 30 originálnych modelov ortopedických sandál PROTETIKA v rôznych farebných kombináciách na jednom mieste dáva možnosť vyskúšať a porovnať rôzne typy anatomických výliskov a remienkov. Ortopedické sandále sú dizajnový a konštrukčný zázrak. Majú výnikajúce terapeutické účinky, široké možnosti využitia a sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Hoci má táto obuv jednoduchú líniu, stala sa za posledné roky módnym hitom.

Výnimočné postavenie majú v PROTETIKE deti.  Pre zdravé nôžky má značka PROTETIKA Kids  kompletnú ponuku vychádzkovej a prezuvkovej obuvi. Samozrejmosťou je poradenstvo o správnom obúvaní, aj príjemný detský kútik so slovenskými rozprávkami.
PROTETIKA Zdravé obúvanie prináša na Slovensko aj novú slovinskú značku PETER KOZINA. Obuv ktorú si môžete kľudne obuť do práce aj na párty, pretože  je príťažlivá zvonku a komfortná zvnútra.
Všetka obuv v predajni PROTETIKA je z kvalitnej usne a prírodných materiálov. Väčšina obuvi obsahuje konštrukčné  zdravotné prvky a zaručuje správne obúvanie. Detská obuv má vyberateľnú stielku s možnosťou kontroly správnej veľkosti obuvi a v prípade potreby aj výmeny za originál ortopedickú vložku PROTETIKA. Kompletnú ponuku obuvi PROTETIKA si môžete pozrieť na tomto linku.

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.