Protetika

20.6.2019 Zdravé obúvanie

KRÁČAJTE ŠTÝLOVO A ZDRAVO!

Hľadáte svoj originálny letný štýl obúvania? Minimalistický remienkový dizajn ortopedických sandálov PROTETIKA sa hodí ku každému outfitu. Perfektne sedia na nohe, a postarajú sa aj o zdravie Vašich nôh.

KRÁČAJTE  ŠTÝLOVO  A  ZDRAVO!

 Originálne ortopedické sandále - „korkáče“ z PROTETIKY sú dizajnový a technický zázrak. Hoci má táto obuv jednoduché línie, stala sa za posledné roky módnym hitom v letnej obuvi. Vďačí za to hlavne zvýšenému záujmu zákazníčok o pohodlnú obuv ako sú tenisky alebo  šľapky rôzneho druhu, ale aj trendu starostlivosti o zdravie. Zdravotné prvky sa v sandáloch nachádzajú len u originálnych výrobcov a sú sústredené do charakteristického anatomicky tvarovaného výlisku podošvy. Napriek tomu, že jeho základný tvar sa roky nemení, prešiel za svoju históriu v PROTETIKE výrazným technologickým vývojom. Pôvodný korkový výlisok bol doplnený o moderné materiály so špecifickými parametrami ohybnosti a mäkkosti, čím sa rozšírila ponuka, aby si každý zákazník vybral, čo mu najviac sedí. V každom prípade tento vynález urobil z ortopedických sandál najznámejšiu obuv so zdravotnými prvkami na svete.
Na trhu existuje mnoho napodobenín ortopedických sandál, ale zdravotné prvky na anatomickom výlisku a 100% prírodné materiály sú zaručené len u originálnych výrobcov. Aktuálne si môžete pod značkou PROTETIKA vybrať približne z 30-tich modelov v rôznych farebných kombináciách. Obstarajte si pár originálnych ortopedických sandálov PROTETIKA a doprajte svojim chodidlám pravú letnú pohodu. Za priateľskú cenu dostanete kvalitný slovenský výrobok a celé leto budete kráčať štýlovo aj zdravo:-)

Originál ortopedické  sandále z PROTETIKY pôsobia preventívne a relaxačne hlavne pri podpore priečnej a pozdĺžnej klenby chodidla. Menej známe sú ich účinky na zlepšenie krvného obehu, zníženie tvorby kŕčových žíl a odstraňovanie únavy nôh  z celodennej chôdze. Podporujú tiež správne a ladné držanie tela -  a to je dobrý dôvod k noseniu pre všetky vekové kategórie - od detí až po zrelý vek.

Katalóg ortopedických  sandálov PROTETIKA 

Ing. Veronika Tvrdoňová, Vedúca oddelenia technického  rozvoja a technológie,  PROTETIKA

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.