Protetika

16.03.2020 Rady odborníkov

Cvičenie pre zdravé nôžky už aj v mobilnej aplikácii

Výhodou mobilnej aplikácie s 18 –timi motivačnými cvikmi pre deti, je kombinácia odborne pripravenej zostavy, hravý prístup a inteligentná zábava s použitím mobilného zariadenia.

Cvičenie pre zdravé nôžky už aj v mobilnej aplikácii

Mobilná aplikácia vznikla na základe spolupráce PROTETIKY s pohybovým štúdiom BUBLIFIT a portálom BodyFix.io. Hravou formou predstavuje cviky, ktoré spevnia celé telo a po poctivom cvičení je jeho výsledkom aj správne vyformovaná klenba chodidla.  Mobilná aplikácia ponúka 9 cvikov na plochonožie a 9 cvikov na vbočené päty. Cvičenie, ktoré  imituje pohyby zvieratiek je vhodné pre deti od 3 do 10 rokov, ale kľudne si ho môžete zacvičiť aj vy.  Pri dodržaní zásad správneho obúvania a rád detských ortopédov je v tomto veku ešte možné tvarovať klenbu chodidla.
Zostava a prezentácia cvikov v podaní pohybovej lektorky Marcely Kramplovej,  garancia odborníkov na ortopédiu spoločnosti  PROTETIKA, pútavá grafika a príjemne nahovorné slovo herečky Zuzky Porubjakovej  tvoria záruku nielen spoľahlivého účinku, ale aj príjemného zážitku s vašimi deťmi. Mobilnú aplikáciu Cvičenie pre zdravé nôžky si môžete stiahnuť TU. 
Ukážku Cvičenia si môžete stiahnuť aj  vo forme PDF omaľovaniek. S aplikáckou to ale ide ľahšie:-). Omaľovanky s cvikmi - MOTÝLIK, ŽABKA, BOCIAN a ŽIRAFA si stiahnete TU:

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.