Protetika

Ortopedická obuv individuálna

Individuálna ortopedická obuv rešpektuje požiadavky chorej nohy a je vyrábaná na mieru. Vyrába sa pre pacientov  s rozličnými problémami, od vybočeného palca, kladivkových a skrížených prstov, bolestivých piat až po chronické opuchy nôh. V portfóliu diagnóz sú aj pooperačné, poúrazové deformácie nohy, diabetické deformity, či stavy po amputácii prstov a skrátené dolné končatiny. Buď po úraze, alebo ako vrodené vady. Významnú skupinu tvoria následky neliečenia plochých nôh.

Ortopedická obuv PROTETIKA je vyrobená z prírodných usní, ktoré sú mäkké priedušné a tvarovateľné. Mimoriadne mäkká podšívka zabezpečuje optimálnu klímu vo vnútri obuvi a zabraňuje bolestivým otlakom. Všetky materiály používané v PROTETIKE majú certifikát zdravotnej nezávadnosti. Pri konštrukcii obuvi spolupracuje vlastný vývojový tím PROTETIKA s renomovanými ortopédmi a ortopedickými technikmi. Obuv PROTETIKA je spojením toho najlepšieho z moderných technológií a poctivého obuvníckeho remesla.
Doplatok pacienta  na ortopedickú obuv pre dospelého je 23,24 EUR.

Detská ortopedická obuv na mieru
Detská obuv PROTETIKA spĺňa všetky zásady zdravého obúvania detí. Tvar kopyta a konštrukcia obuv je prispôsobená pre detské chodidlo – pomáha pevnému držaniu päty, správnemu osovému postaveniu a stabilite členkového kĺbu. Vnútorný priestor umožňuje aplikáciu ortopedickej vložky na korekciu ľahších a stredných deformít  nôh ako sú varozita, valgozita, priečne a pozdĺžne plochonožie, alebo skrátenie končatiny do  15 mm. U detí pri väčšom skrátení sa snažíme o estetické a zdravotne vhodné zapracovanie korekcie do podošvy.  Pre zvyšovanie kvality výroby realizuje PROTETIKA výskum a diagnostiku chodidiel detí na slovenských školách. Priamo na merných miestach si môžu deti sami dotvoriť dizajn vhodného modelu ortopedickej obuvi výberom farieb kože. Doplatok pacienta  na ortopedickú obuv pre dieťa je 16,60 EUR.

Máte otázky k produktu? Napíšte nám.

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.