Protetika

31. augusta 2017 Zdravé obúvanie

ŠPORT LINE – novinka v PROTETIKA Kids

Toto leto sme otestovali v našich predajniach PROTETIKA novinku – dievčenskú a chlapčenskú športovú obuv s vyberateľnou anatomickou stielkou.

ŠPORT LINE – novinka v PROTETIKA Kids

PROTETIKA je líder vo výrobe a predaji detskej obuvi. V ponuke sú topánočky na bežné nosenie, na voľný čas, gumáčiky aj prezuvky. Detská obuv je vyrobená z prírodných materiálov, má anatomickú stielku, praktické zapínanie a pevný opätok, ktorý fixuje pätu. Športová línia doplnila portfólio detskej obuvi pre aktívne trávenie voľného času. Tenisky sú dnes veľmi obľúbené a deti často prostredníctvom nich vyjadrujú svoju individualitu. Preto sme sa rozhodli, že zrealizujeme súťaž o najkrajší dizajn zvršku pre budúcu kolekciu. Kreatívna súťaž pre deti práve prebieha na našich predajniach aj na fun page Pre zdravé nôžky. A zapojiť sa môžete aj vy, keď si stiahnete našu omaľovanku a vyfarbené tenisky pošlete na adresu mojetenisky@protetika.sk

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.