Protetika

Zdravý životný štýl

 • Na čo si dať v lete pozor a ako sa správne obúvať

  03.05.2018 Rady odborníkov

  Hoci starostlivosť o chodidlá by nemala byť sezónna záležitosť, v lete si na pekné nohy potrpíme oveľa viac. Na to, v akom stave sú pokožka a nechty nášho chodidla vplýva množstvo faktorov. Od celkového zdravotného stavu, cez správnu obuv, až po techniku strihania nechtov. Ak nastane problém, je potrebné ho analyzovať a zistiť aká je konkrétna príčina. Dôležité je aj zaradiť do letných outfitov okrem baleríniek a tenisiek aspoň jedny vzdušné sandále z prírodných materiálov.

  Čítajte viac

 • Počuješ dobre?

  6.4.2018 Rady odborníkov

  „Počujem, ale nerozumiem“...je časté konštatovanie pacientov na odbornom vyšetrení. Je zväčša prvým prejavom toho, že so sluchom niečo nie je v poriadku. Tu sú rady lekára čo robiť.

  Čítajte viac

 • Ako kupujete topánky pre deti?

  16.1.2018 Zdravé obúvanie

  Ktoré topánky sú pre deti tie správne? Niektoré sú pekné, ale nekomfortné. Iné sú kvalitné, ale príliš drahé. V našich predajniach PROTETIKA máme len tie „zdravé“- s podporenou klenbou a pevnou pätou; ale chceli sme zistiť, podľa čoho sa rodičia riadia priamo pri kúpe. Tu je malá anketa:

  Čítajte viac

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.