Protetika

19.07.2018 Zdravé obúvanie

Letné outfity v sandáloch PROTETIKA s Matejom Tóthom

Táto sezóna v pánskej móde nemusí byť len o nudných starých mokasínach a flip-flopoch. Zaobstarajte si jedny kvalitné kožené sandále PROTETIKA s korkovou anatomickou stielkou a môžete ich nosiť celé leto ku každému outfitu. To, že budete kráčať zdravo aj štýlovo, potvrdil aj náš model Matej Tóth.

Letné outfity v sandáloch PROTETIKA s Matejom Tóthom

1. V obleku netradične
V lete máme kalendár preplnený spoločenskými udalosťami a je veľa príležitostí vytiahnuť oblek. Na vernisáž či open air kultúru by outfit mal byť elegantný, ale zároveň je dobre, keď je hravý a reflektuje váš osobný štýl. Takže džínsy a pérovky nechajte na túto príležitosť doma. Biela bavlnená košeľa a dobre padnúce úzke nohavice dajú páru sofistikovaných sandál PROTETIKA úplne nový status. Kľúčové pravidlo  je minimum doplnkov – kravata so sandálmi nepasuje, stačí dobrá pedikúra. Určite zabodujete, keď ukážete, že aj muži majú dokonale upravené chodidlá.

2. Športovo a originálne

Poďme vyvrátiť mýtus, že sandále PROTETIKA nie sú športová obuv! Nedá sa v nich síce šprintovať, ani nie sú vyhlásené za módny luxusný športový kúsok. Na to sú na trhu iné značky s technickými alebo módnymi parametrami. Ale na príjemné prechádzky po meste alebo na víkendové výlety s rodinou im nemôže konkurovať žiadna obuv. Kvalitné kožené sandále svojim estetickým tvarom a prírodným materiálom dodajú oblečeniu na voľný čas punc jedinečnosti. Celý outfit potom nevyzerá tak obyčajne, ale osobitejšie ako s teniskami. Nehovoriac o príjemnom vánku medzi prstami.

3. V dovolenkovom štýle
Odpoveďou zrelého muža na „žabky“ či flip-flopy by mal byť pár kvalitne ušitých sandál z prírodnej kože, ktoré dokonale padnú k letným šortkám. Ak si ich vezmete na dovolenku,  hodia sa k nim kontrastné košele s komplikovaným vzorom s dlhým aj krátkym rukávom. Tento look vás vezme priamo z pláže do baru bez toho, aby ste sa museli vrátiť na hotel a prezliekali sa. Súčasne vás zaradí v rebríčku rezortu medzi najlepšie oblečených mužov sezóny.

4. S úzkymi džínsami
Je len jeden typ oblečenia, ktorý má v šatníku úplne každý muž – džínsy. Vysoko prevyšujú ostatné odevy, pretože ich variácie umožňujú prezentovať jedinečný štýl osobnosti. Zaraďte do svojho súčasného šatníka nosenie sandál PROTETIKA s vašimi slim alebo skinny džínsami, ktoré si ležérne vyhrniete a dosiahnete tak pohodový bezstarostný look, ktorý sa zapáči každej žene. Vyhrnuté džínsy v kontraste so sandálmi vytvoria úspornú elegantnú siluetu. Kombinujte ich s obyčajným tričkom, módnym blejzerom alebo originálnym sakom. Výsledkom je niečo ako akurátny balans medzi umelcom a úspešným manažérom.

5. Na celé pohodové leto
Niet pochýb, že sandále PROTETIKA s anatomickou stielkou sú tá najuniverzálnejšia obuv na leto. Nemusíte sa prezúvať, stačí sa len prezliekať! Sú také pohodlné a vzdušné, že v nich môžete bez únavy kráčať celý deň. A keď si sadnete, vaše nohy hneď pocítia voľnosť, prsty a chodidlá sa prirodzene pretiahnu a rozcvičia. Jediné, čo musíte urobiť, je starať sa o svoje chodidlá a nechty, pretože ich vidieť. Takže neváhajte, zaobstarajte si hneď pár kvalitných sandál PROTETIKA a viac pre zdravie svojich nôh urobiť nemusíte.

 

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.