Protetika

16.03.2020 Rady odborníkov

Obľúbené Cvičenia pre zdravé nôžky budú aj vo forme mobilnej aplikácie!

Výhodou mobilnej aplikácie s 18 –timi motivačnými cvikmi pre deti, je kombinácia odborne pripravenej zostavy a rozumná zábava s použitím mobilného zariadenia. To môžete využiť kdekoľvek – ale hlavne doma.

Obľúbené Cvičenia pre zdravé nôžky budú aj vo forme mobilnej aplikácie!

Mobilná aplikácia vznikla na základe spolupráce PROTETIKY s pohybovým štúdiom BUBLIFIT a portálom BodyFix.io.  Aktuálne sa finišuje na jej dokončení a cvičenie bude určite deti baviť. Hravou formou predstaví cviky, ktoré spevnia celé telo a po poctivom cvičení bude jeho výsledkom aj správne vyformovaná klenba chodidla.  Mobilná aplikácia ponúkne 9 cvikov na plochonožie a 9 cvikov na vbočené päty. Cvičenie, ktoré  imituje pohyby zvieratiek je vhodné pre deti od 3 do 10 rokov, ale kľudne si ho môžete zacvičiť aj vy.  Pri dodržaní zásad správneho obúvania a rád detských ortopédov je v tomto veku ešte možné tvarovať klenbu chodidla.
Zostava a prezentácia cvikov v podaní pohybovej lektorky Marcely Kramplovej,  garancia odborníkov na ortopédiu spoločnosti  PROTETIKA, pútavá grafika a umelecký prednes herečky Zuzky Porubjakovej  tvoria záruku nielen spoľahlivého účinku, ale aj príjemného zážitku s vašimi deťmi. Čoskoro si budete môcť stiahnuť na našej web stránke kompletnú aplikáciu.
Zatiaľ Vám cvičenia predstavíme  aspoň vo forme  omaľovaniek –  stiahnite si ich a vyfarbite. Potom si cvik ľahko spolu zacvičíte.-) Cviky s omaľovankou - MOTÝLIK, ŽABKA, BOCIAN a ŽIRAFA si stiahnete TU:
 

Menu Pobočky

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním.