Zdravé nôžky na prázdninách

Nechajte svoje deti v lete voľne behať. O zdravie ich chodidiel sa postará detská obuv od značky PROTETIKA. Doprajte im kvalitnú obuv z letnej kolekcie PROTETIKA Kids, ktorá spĺňa podmienky správneho obúvania počas leta.

Zdrave nozky    

Pre správne obúvanie u nás nakúpite všetko :-)

Akú obuv potrebujú deti na leto?

Sú to najmä sandálky, prezuvky, športová obuv aj gumáky. Detská obuv, rovanko ako tá pre dospelých, by sa mala vymeniť aj v priebehu dňa. Podľa potreby, aktivity, ktorú práve s deťmi robíte a podľa počasia.

Ako správne vybrať detskú obuv pre  #ZdraveNozky?

V lete sú podmienky na chodenie špecifické. Po rozpálenom asfaltovom chodníku budú Vaše deti potrebovať vzdušné sandálky, v ktorých sa im nebudú potiť nohy. Na behanie po ihrisku a do piesku sú vhodné tenisky alebo plátenky. Po celodennom skákaní doprajete detským nôžkam oddych. Obujte im pohodlné rehabilitačné sandálky, ktoré zregenerujú nohy po celom dni. Do dažďa je voľba jasná – predsa gumáky! Detské gumáky sú veselým spoločníkom na skákanie do mlák.

Prečo obuv PROTETIKA Kids?

Detská obuv PROTETIKA je z prírodných materiálov a má zdravotné prvky, vďaka ktorým sa detské nôžky aj chrbtica vyvíjajú správne. Nohy nás nosia celý deň, zaslúžia si, aby sme sa o #ZdraveNozky starali už od detstva.

Kde nás nájdete

Obuv PROTETIKA® nájdete v partnerských a značkových predajňach PROTETIKA, alebo sa poraďte v jednej z našich 26 predajní na Slovensku.

Krásne prázdniny plné zážitkov z chôdze a #ZdraveNozky Vám praje

PROTETIKA Tím

Pozrite si kompletnú ponuku

Katalóg Katalóg (PDF 3,1 MB)

Tlačiť