Ortopedické vložky a pomôcky pre pohodlnú chôdzu

Nový komplexný program ortopedických vložiek a pomôcok pre pohodlnú chôdzu PROTETIKA® je rozdelený do produktových značiek BASIC, PREMIUM, COMFORT a SILICONE. Pre lepšiu orientáciu v približne 30-tich druhoch výrobkov majú značky na obaloch predstaviteľov zo zvieracej ríše. Svojimi charaktermi reprezentujú vlastnosti a benefity jednotlivých produktových radov.

Basic

Vložky BASIC sú vhodné ako prevencia proti plochonožiu, ale aj pri prvých príznakoch plochej nohy. Zvýšia komfort pri chôdzi na mieste, kde je noha najviac namáhaná. Ide o najuniverzálnejšie ortopedické vložky, ktoré je možné využiť pri všestranných pohybových aktivitách ako je chôdza, beh alebo turistika. Chodidlo je podporené aj pri krátkom, ale intenzívnom športe.

Vložky BASIC sa vyrábajú aj v detských veľkostiach.

Premium

Ak hľadáte vložky vhodné na celodenné nosenie do práce, alebo na výnimočné príležitosti, ktoré vyžadujú formálnu obuv, zvoľte radu PREMIUM. Pomôcky najvyššieho štandardu z mäkkej ovčiny zabezpečia užívateľom relax pri každom kroku.

Podporujú oslabenú klenbu nohy v priečnom aj pozdĺžnom profile, odpružia pätu a vymäkčia celú obuv. Prírodný materiál prirodzene saje pot.

Comfort

Ortopedické pomôcky vhodné pre pohodlnú chôdzu napríklad aj v dámskej obuvi na vysokom podpätku.

Sú zhotovené z kvalitnej prírodnej usne a v spodnej časti majú samolepiacu fóliu, ktorá bráni samovoľnému pohybu vložky v obuvi.

Silicone

Ortopedické vložky a drobné ortopedické pomôcky, ktoré sú vyrobené zo silikónu vysokej kvality. Ten sa vyznačuje pružnosťou, makkosťou a hlavne dlhou trvanlivosťou.

Sú anatomicky tvarované, tlmia bolesti chodidiel, ako aj celých nôh. Silikón je vysoko hygienický materiál, ktorý je možné umývať vodou.

Kde nás nájdete

Ak potrebujete poradiť, ktoré vložky budú pre vás tie najvhodnejšie, kontaktujte nás. Radi vám poradíme aj v jednej z našich 26 predajní na Slovensku.

Pozrite si kompletnú ponuku

Katalóg Katalóg (PDF 7,0 MB)

Tlačiť