Profesionálne poradenstvo pri poruche sluchu

28. mája 2014

V novom poradenskom a servisnom stredisku audioprotetických pomôcok v PROTETIKE na Bojnickej ulici v Bratislave Vám poradíme pri výbere načúvacieho prístroja a individuálne Vám ho nastavíme.

Profesionálne poradenstvo pri poruche sluchu

Skúsený tím našich zdravotníckych reprezentantov Vám na základe predpisu od lekára poradí pri výbere načúvacieho prístroja, poinformuje Vás o jeho vlastnostiach a nastaví jeho parametre. Môžete si vybrať z viacerých druhov načúvacích prístrojov a hlasových protéz pri rôznych intenzitách straty sluchu v rôznych cenových hladinách. V našej ponuke nájdete aparáty plne hradené zdravotnou poisťovňou, alebo aj s doplatkami. Vyrábame aj individuálne ušné koncovky a rôzne pomôcky pre ochranu sluchu.
PROTETIKA má na Slovensku exkluzívne zastúpenie kanadskej spoločnosti UNITRON, ktorý je špičkovým výrobcom audio - protetickej techniky vo svete.

V prípade akýchkoľvek problémov s načúvacím prístrojom z PROTETIKY, môžete kontaktovať náš odborný servis každý pracovný deň od 7.30 -15.30 hod. Radi Vám vysvetlíme ako prístroj používať aj ako sa o prístroj starať.

Prezrite si našu ponuku načúvacích prístrojov a hlasových protéz.

Späť na výpis aktualít

Tlačiť